Родина Тимошенко через офшори заробляє на мережі ломбардів

428
Сім'я Тимошенко непогано заробляє на офшорному бізнесі

Родина лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко отримала дохід у 2,4 мільйона гривень від кіпрської компанії Diafox Consulting Limited, на яку в Україні оформлена мережа ломбардів «Дешева готівка».

Центральний офіс ломбарду знаходиться в партійний будівлі, «захищеній» депутатською приймальнею обранця від БЮТу Сергія Власенка. Про це йдеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Юлія Тимошенко не відповіла на запитання, чим займається кіпрська компанія і за що отримав кошти її чоловік: «Я думаю, що про це варто спитати в чоловіка, я бізнесом не займаюся».

Ломбард заснований 2013 року. Нині мережа «Дешева готівка» нараховує 20 відділень.

Прописаний ломбард за адресою вул. Героїв Севастополя 48, оф. 207. У цій будівлі розташований офіс Київського обласного відділення «Батьківщини», тут же знаходиться приймальня народного депутата від «Батьківщини» Сергія Власенка.

У попередніх випусках «Наші гроші з Денисом Бігусом» розповідали, яке значення має табличка нардепів для комерційних структур: приймальні народних обранців, як і самі депутати, мають імунітет від правоохоронних органів.

Сергій Власенко заперечує факт прописки ломбарду в його приймальні: «Я точно не маю ніякого відношення до ломбарду і моя приймальня точно не має ніякого відношення до ломбарду».

Щоправда, згадати розмір своєї приймальні не зміг, зазначив тільки, що це «декілька кімнат».

До речі, 2008 року Тимошенко подала законопроект «Про ломбарди і ломбардну діяльність» на розгляд парламенту. Пропозиція Тимошенко була відкинута Верховною Радою 2014 року.

За останній рік лідерка партії задекларувала дохід Олександра Тимошенко 2 мільйони 770 тисяч гривень. Та заощаджень на загальну суму у приблизно 600 тисяч доларів.

Водночас з декларації зникла низка українських компаній Олександра Тимошенко, з 9 задекларованих попереднього року залишилось тільки дві. Більшість інших компаній переоформлені на третіх осіб і виводять на чеський бізнес чоловіка Тимошенко.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв