«Перемога» Кличка з безкоштовним Wi-Fi в метро зазнала фіаско

376
Обіцянка-цяцянка: кияни не отримають Wi-Fi в метро

2018 року безкоштовний Інтернет може зникнути зі столичного метро. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко

Проект з будівництва мережі швидкісного Wi-Fi, який урочисто презентував 2015 року  Віталій Кличко, опинився на межі зриву і вже фактично заморожений. Про це повідомила Politeka.

У інвестора – компанії Mosquito Mobile (вклала в проект близько 100 млн грн) – накопичилися борги перед підрядником і бюджетом, його звинувачують в несплаті податків, а Національна комісія з питань регулювання зв’язку через суд розпочала процес анулювання ліцензії на Wi-Fi-частоти .

За словами чиновників, розірвати договір з Mosquito Mobile складно, оскільки незрозуміло, що буде з дорогим обладнанням компанії, яке вже встановлено в підземці. Водночас уже ведуться переговори з іншими інвесторами.

Так, два роки тому Кличко особисто презентував Wi-Fi на перших трьох станціях метро – «Майдані Незалежності», «Льва Толстого» і «Олімпійської». Тоді планувалося, що вже 2016 року Wi-Fi буде на всіх станціях.

9 жовтня стало відомо, що мережа компанії Mosquito Mobile на 12 центральних станціях і п’яти перегонах продовжить працювати як мінімум до кінця року.

А ось чи буде Інтернет в метро з нового року, поки не відомо.

Головний економіст дирекції з міжнародних проектів «Київського інвестагентство» Сергій Попович заявив, що компанія не виконала все, що планувала на цей рік, і не збільшила зону покриття, однак на тих ділянках, де є мережа, Wi-Fi працює.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв