РФ відреагувала на вимогу Керрі звільнити Савченко

188
Офіційний представник Міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова прокоментувала заклик державного секретаря США Джона Керрі звільнити Надію Савченко.

«Напередодні було опубліковано заяву Держсекретаря США Джона Керрі, який висловив стурбованість долею Савченко у зв’язку, зокрема, з її голодуванням, «імовірними примусовими психіатричними експертизами», одиночним ув’язненням, а її тривалий арешт нібито свідчить про неповагу Росії до міжнародних стандартів і порушення нею Мінських домовленостей. Також Росії адресовано заклик негайно звільнити Савченко і повернути її до України. Все це викликає великі сумніви в дійсності авторства», − написала у своєму Facebook Захарова.
Таким чином високопосадовець імовірно спробувала позбавитися від відповідальності за долю й життя народного депутата України, льотчиці Надії Савченко, яку ще з літа 2014 року незаконно тримають під арештом у Російській Федерації. Нещодавно вона оголосила сухе голодування, що викликало особливе обурення й побоювання міжнародної спільноти.
Крім того, Захарова заявила, що вважає подібні заяви й заклики Керрі й інших політиків прямим тиском на суд. Більше того, вона навіть звинуватила американську владу у бездіяльності й байдужості до пошуку вбивць російських журналістів. Нагадаємо, Савченко звинувачують у причетності до їх загибелі.

Коментарi

Коментарiв