ООН анонсувала переговори щодо перемир’я в Сирії

210
Посланець ООН Стаффан де Містура анонсував, що переговори щодо перемир’я в Сирії відбудуться 14 березня поточного року.

«Хоча переговори офіційно буде відновлено 9 березня, деякі учасники переговорів зможуть прибути до Женеви лише 12, 13 і 14 березня», − цитує Reuters представника Організації Об’єднаних Націй.
Раніше ООН планувала розпочати черговий раунд переговорів щодо питань перемир’я в Сирії вже 9 березня. Прес-секртер де Містури Джессі Шаїн також повідомила, що склад учасників заходу буде незмінним у порівнянні з попередніми перемовинами.
Сторони запланували відновити переговорити щодо мирного врегулювання конфлікту в Сирії 25 лютого цього року, проте цьому завадила активізація транскордонних обстрілів Туреччиною територій, на яких здебільшого проживають курдські повстанці.
Нагадаємо, Російська Федерація й Сполучені Штати Америки у двосторонньому форматі домовилися про оголошення перемир’я в Сирії з 27 лютого цього року, проте сторони конфлікту продовжують звинувачувати одна одному в порушенні домовленості. Особливо ускладнює ситуацію те, що угода не поширюється на терористичні угруповання «Ісламська держава» та «Фронт-ан-Нусра».

Коментарi

Коментарiв