Гройсман складе конкуренцію Яресько щодо посади Прем’єра

257
ЗМІ поширюють інформацію про те, що Адміністрація Президента України розглядає кандидатури на посаду Прем’єр-міністра. Якщо раніше здебільшого фігурувало ім’я Наталії Яресько, нині активно обговорюють  особу Володимира Гройсмана.

Британське видання Financial Times зазначає, що Адміністрація Президента України запропонувала замінити на посаді Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка не лише чинному міністру фінансів Наталії Яресько, а і спікеру Верховної Ради Володимиру Гройсману.
Раніше стало відомо, що Яресько запропонували очолити український уряд, пообіцявши підтримку «Блоку Петра Порошенка» й «Народного фронту». Після тижневих переговорів вона погодилася, проте оголосила низку умов, у зв’язку з чим АП почала розглядати альтернативну кандидатуру на посаду глави КМУ, тобто Гройсмана.
Нагадаємо, 16 лютого цього року український парламент провалив голосування за висловлення недовіри чинному уряду під керівництвом Арсенія Яценюка, що призвело до політичної кризи в державі. ЗМІ поширюють інформацію про те, що Президент Петро Порошенко має намір вмовити главу КМУ добровільно піти у відставку, тому нині є потреба у розгляді кандидатур на посаду Прем’єр-міністра. 

Коментарi

Коментарiв