Лариса Ніцой: Поки ви мовчатимете – будете жертвою політичних шахраїв

665
Українська письменниця Лариса Ніцой

Село і презервативи. Ой, вибачте, село і люди. Я не кепкую, не знущаюся, я з жахом думаю, скільки у нас таких презервативів у цілій країні, яких запросто можна використати. Але я не з того почала. Треба почати з гарних новин.

Гарні новини з села Розквіт. В лісі здох мамонт – пішли процеси. В Одесі вже другий день ідуть наради з різними приїжджими київськими начальствами.

Ще вчора вчителі наштрикали батьків обирати росязик, а сьогодні у селі поміняли в школі навчальний план з російського на український. Взяли додаток номер ОДИН. Прикладаю його внизу. В українській школі україномовного села України нарешті вчитимуть українську мову без обов’язкового конвойного у вигляді мови меншини. Це просто неймовірне досягнення на 27-му році незалежного життя!

Хто не знає, в селі конфлікт, який почався в минулому році. Дітей двох мам заставляли вчити російську мову. Дійшло до того, що з виховною метою одній родині минулого тижня спалили авто.

Але, повернімося до теми «Село і люди».

Люди! Вам не набридло бути презервативами? Вас, не думаючих своєю головою, використали місцеві боси.

По-перше, вас надраконили проти мам, і ви навіть не чули, засліплені люттю, що ті мами говорять. А мами казали, що обраний навчальний план – це порушення.

По-друге, вас переконали, що російська мова важливо необхідна, в результаті ви, як останні «дуралєї» проголосували за російську мову в українському селі, хоч мами казали – це порушення.

В результаті, голову ОТГ настукали по голові, щоб не робив порушення. Дирекцію школи настукали по голові, щоб не робила порушення. Вчителі зробили по закону, щоб не робити порушення. У школі все одно зробили правильно, щоб не робити порушення – обрали український навчальний план, той, що треба вашій українській школі.

А ви? Ви – використані. І допоки ви не будете вникати, читати, допоки не думатимете своїм розумом, а чужим, поки будете обирати до влади опоблок з їхнім російським світоглядом, поки вони нагріватимуть руки на ноутбуках у школі, а ви мовчатимете – поки й будете жертвою цих політичних шахраїв, їхніми презервативами.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв