СБУ попереджає українців про серйозні провокації Росії

362
СБУ прогнозує провокації на День захисника України

Очільник Служби безпеки Василь Грицак не виключає, що в День захисника України від 14 жовтня Росія може організувати в Україні провокації.

Про це він заявив на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів із приводу заяв настоятеля Києво-Печерської лаври Павла про можливі провокації, аж до захоплення Лаври, передає УНІАН.

«Я не здивуюся найбруднішим провокації, які можуть бути розроблені в Москві – після всього того, що ми задокументували протягом декількох останніх років», – підкреслив Грицак.

Говорячи про Києво-Печерську лавру, очільник СБУ підкреслив, що інформація на різних рівнях вже ходить не перший тиждень.

«Ми перевіряємо цю інформацію, ми, в принципі, розуміємо ситуацію, яка існує навколо Лаври, але мені здається, що в цьому випадку представники Лаври роблять якісь кроки, скоріше, на випередження, оприлюднюють інформацію, щоб потім уникнути можливих інсинуацій», – зазначив посадовець.

«Скажу відверто, від себе і від СБУ ми будемо робити все, щоб забезпечити порядок і законність на вулицях столиці і в інших регіонах нашої країни», – підсумував Грицак.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв