Нардеп Береза після побиття хоче повернути полісменів на футбольні стадіони

333
Нардепа Березу побили футбольні фанати

Після побиття на футбольному стадіоні «Дніпро-Арена» народний депутат України від «Народного фронту» Юрій Береза обіцяє зробити все можливе, щоб на футбольні стадіони повернули полісменів.

Про це він заявив у своєму Facebook, коментуючи своє побиття ультрасами футбольного клубу «Дніпро».

«Я зроблю все, що в моїх силах, щоб на футбольні стадіони повернулися поліцейські. Оскільки перегляд матчу має бути безпечним для вболівальників, а нейтралізація хуліганів – миттєвою», – стверджує нардеп.

Також він розповів, що ввечері 11 жовтня, коли сталася бійка, на стадіоні були майже 700 школярів з сіл і області, серед яких багато сиріт з інтернатів, зазначив Береза.

«Уявіть ситуацію, коли купа покидьків, розмітаючи на своєму шляху малечу, буцаючи їх ногами, вломилася в сектор, де знаходились вболівальники СК «Дніпро-1». А правоохоронці та стюарди при цьому діяли геть неадекватно, можна сказати зовсім не діяли», – зазначив Береза.

За його словами, у вечір побиття він був на стадіоні разом із донькою та однорічним онуком. Майже за хвилину до початку бійки донька встигла забрати дитину, розповів він.

Його відповідь, запевняє парламентар, буде жорсткою. Також нардеп сподівається на засідання членів Федерації футболу України та Професіональної футбольної ліги найближчим часом.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв