Українські зірки розважатимуть росіян на «Новорічному вогнику»

687
Український гурт вкотре може засвітитися на російському ТБ

Українські гурти «Гриби» і «Время и стекло» мають високі шанси взяти участь у «Новорічному вогнику» на російському «Первом канале», який він транслюватиме в ніч з 31 грудня 2017-го проти 1 січня 2018 року.

Про це повідомив популярний російський ресурс «Super», що спеціалізується на новинах зі світу шоу-бізнесу.

«Первый канал», який зазвичай на Новий рік тішить своїх глядачів так званими вогниками, обиратиме учасників цього дійства за допомогою голосування.

«Після минулорічного гучного скандалу, коли в Інтернеті було складено петицію проти миготіння у «новорічних вогниках» федеральних телеканалів одних і тих самих осіб, «Первый канал» зважився на зміни. У співпраці з соціальною мережею «Однокласники» (заборонена в Україні – ред.) він запускає спеціальне голосування, яке буде формуватися за допомогою програми «Твої зірки на «Первом». Користувачі зможуть вибрати із запропонованого шорт-листа до трьох улюблених виконавців, яких вони хочуть бачити на телеекрані в ніч з 31 грудня 2017-го проти 1 січня 2018 року», – ідеться у повідомленні.

Журналісти ресурсу встановили, що до умовного топ-60 потрапили українські гурти «Гриби» і «Время и стекло», яких вони охрестили «свіжою кров’ю».

Первый канал выберет звезд для новогоднего огонька путем голосования в соцсетяхПосле прошлогоднего громкого скандала, …

Опубліковано Life Шоу 11 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв