Лавров спробував виправдати заборону лікарям оглянути Савченко

154
Очільник Міністерства закордонних справ РФ Сєрґєй Лавров заявив, що народний депутат України Надія Савченко нібито неналежним чином поводила себе під час судового засідання, тому до неї не допустили лікарів.

Під час телефонної розмови з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним Лавров зазначив, що поведінка Савченко нібито стала підставою для не допуску до неї лікарів − передає Українська правда.
«Клімкіну повідомлено, що російська сторона були зробила кроки для того, щоби задовольнити клопотання про відвідування Савченко українськими лікарями як виняток, ґрунтуючись на принципах гуманізму», − виправдовується Лавров.
Він також наголосив, що судді, які розглядають справу нардепа, 9 березня цього року вже нібито планували допустити до неї українських лікарів. Нагадаємо, у своєму останні слові Савченко заявила, що категорично відмовляється від огляду медиків із Російської Федерації. 3 березня вона оголосила сухе голодування, тому нині існує серйозна загроза її життю та здоров’ю. 
Крім того, під час засідання 9 березня російський суддя оголосив, що вирок Савченко почнуть зачитувати 21 березня, після чого українка заспівала свій державний гімн. Ініціативу підхопила і сестра підсудної, після чого охоронець намагався виштовхнути її з судової зали. 

Коментарi

Коментарiв