Глава «Нафтогазу» втік за кордон після оголошення йому підозри у злочині

237
Національне антикорупційне бюро України повідомило, що виконуючому обов’язки директора компанії «Нафтогаз України» Андрію Пасішнику оголосили про підозру у вчиненні злочину.

Прес-центр НАБУ інформує, що відомство відкрило кримінальне провадження щодо Пасішника у зв’язку з заявою міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса. Виконуючого обов’язки глави «Нафтогазу» підозрюють у втручанні в діяльність державного діяча.
У ніч із 8 на 9 березня Пасішник повідомив детективу, що не зможе прийти до НАБУ раніше 1 квітня у зв’язку з терміновим відбуттям на лікування за кордон. Відтак, письмове повідомлення про підозру, згідно з чинним законодавством, було надіслане поштою за місцем проживання підозрюваного. Нині здійснюють перевірку достовірності інформації щодо поважності причини його неявки, − повідомив представник Антикорупційного бюро.
Нагадаємо, нещодавно Абромавичус звинуватив нардепа Ігоря Кононенка в політичному тиску на Міністерство економічного розвитку й торгівлі й нав’язуванні кандидатури Пасішника на посаду заступника очільника відомства.
Додамо, в.о. директора «Нафтогазу» під час розслідування провадження не виконуватиме свої посадові обов’язки.

Коментарi

Коментарiв