Олександр Солонько: «Ватна Солідарність» у Київраді

284
Політичний аналітик Олександр Солонько

«ВАТНА СОЛІДАРНІСТЬ» Солідарність у Київраді

Головний технолог партії влади Ігор Гринів у своїй програмовій статті означив рух президента і його політсили в напрямку патріотичної риторики. Саме риторики, бо діяльність в більшості дуже сильно від риторики відрізняється. Тема української мови, патріотизму, «правильного» з точки зору мети самозбереження у владі націоналізм, підігнаний під електоральну ситуацію. Декомунізація, повалені націоналістами істукани Лєніну. Про це і багато іншого ми всі могли почути в промові гаранта трохи більше місяця тому. Вслід за ним ці теми почали крутити спікери «БПП-Солідарності».

Але слова – це одне. Судити треба по ділах. Сьогодні Київрада розглядала перейменування низки топонімів у столиці, які досі носять назви, що пропагують цінності більшовицько-московської імперії. Зокрема, бульвар Дружби народів пропонується назвати іменем Міхновського. Деякі вулиці мали отримати імена загиблих у сучасній війні з Росією українців. Так сталося, що після довгих дебатів питання завалили. І зробила це фракція «Солідарності». За тиждень до цього голова фракції заявив, що питання перейменувань підтримуватися не будуть. Потім його риторика дещо змінилася. Тим не менш, низка депутатів відкрито противилися і протидіяли прийняттю рішень. До речі, не без допомоги «Єдності» й самого Омельченка і «Батьківщини», частина депутатів якої теж намагалися це саботувати.

Рішення не пройшло. Спочатку не вистачило 3 голосів, а потім 1. Варто сказати, що суб’єктом подання є міський голова Кличко.

Отакі вони патріоти і поборники всього українського. Загалом, приблизно половина депутатів Київради – це відверті та не дуже ватники. В усіх фракціях, крім «Свободи». Хтось більшою мірою, а хтось меншою. Хтось рахується з офіційною, наче б то, патріотичною позицією влади, а хтось не дуже. Тим не менш, їх вистачило, щоб це, наче б то, цілком зрозуміле і прохідне з точки зору процедури та логіки питання, завалити. Допомогли і депутат, Конобас (кум голови Солом’янської РДА зорбіти нардепа Андрієвського), який наполегливо посилався на противників перейменування бульвару в Печерському районі (хоча сам обраний у Солом’янському) і пані Муха з орбіти Олександра Третьякова – наближеного президента-патріота, деофшортзатора, деолігархізатора та родини Генпрокурора, зокрема, тієї її частини, яка полюбляє виносити козлів та ні про що не шкодує. Що правда, Муха таки проголосувала «ЗА».

А всі ці люди на виборах в 2015 році носили вишиванки і зараз ця політсила лаштує з себе супер патріотів та «правильних» націоналістів. А на ділі це звичайне скопище ватників, за деякими винятками. Вони продовжують молитися на русскій мір, вєлікую пабєду та у виступах шкваритися через незнання історії міста, про яку так люблять говорити.

Отож, саме про це говорять справи. Тому, що послідовні. Тому, що патріоти. Справжні, а не якісь там, хто не міняє свою позицію як флюгер. Отож пропоную перейменувати фракцію «Солідарність» в Київраді на «Ватну солідарність». Із «Єдністю» там і так все ясно. Ну, а «Самопоміч» і «Батьківщина» теж мають в мають в своєму складі не дуже вже й таємних дєдоваєватєлєй.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв