Екс-дружина судді Ємельянова досі з ним подорожує і має елітну нерухомість

230
Артур Ємельянов досі подорожує з колишньою дружиною, яка має майно у різних куточках світу

Колишня дружина судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова Світлана володіє численною елітною нерухомістю у різних куточках світу.

Про це повідомили журналісти-розслідувачі програми Схеми.

Подружжя продовжує мати спільний побут після офіційного розірвання шлюбу – зокрема, регулярно спільно подорожує на відпочинок, – що може свідчити про фіктивний характер розлучення з метою приховування майна у декларації судді

2011 року Світлана Ємельянова придбала віллу в комплексі Seashell Belek Elite Villas на березі Середземного моря в Анталії в Туреччині за 350 тисяч турецьких лір, або, згідно з курсом на той час, понад 250 тисяч доларів США.

Доказом цієї інформації є виписка з турецького земельного кадастру.

2013 року, згідно з випискою з земельного департаменту Об’єднаних Арабських Еміратів, Світлана Ємельянова придбала апартаменти у комплексі Palm Jumeirah / North Residences у Дубаї за ціною 1 мільйон 300 тисяч дирхамів, або понад 350 тисяч доларів США на той момент.

Із квітня 2014 року Світлана Ємельянова, відповідно до виписок з австрійського реєстру юросіб, є акціонером двох фірм AHL REAL PEU GmbH та AHL REAL KAV GmbH. Першій фірмі належить чотиризірковий готель Prinz Eugen, другій – готель Kavalier, обидва у Відні. Кожен із готелів у 2012 році був оцінений у понад 4,5 мільйони євро.

Із лютого 2016 року колишня дружина судді, за офіційними даними із німецького реєстру юридичних осіб, є співвласницею німецької фірми AVIAWEB GmbH, яка керує трьома готелями мережі FAIR HOTEL у Франкфурті-на-Майні: Hotel Villa Diana, Hotel an der Messe та Hotel Europaallee.

Більшість виявленого журналістами іноземного майна Світлани Ємельянової було придбане до 2014 року включно, тобто в період, коли вона перебувала в офіційному шлюбі з українським суддею. При цьому за період протягом 2001–2014 років вона офіційно заробила всього близько 3 мільйонів гривень.

Світлана та Артур Ємельянови офіційно перебували у шлюбі понад 20 років, проте наприкінці 2014 року розлучилися.

За словами журналістів, розірвання шлюбу може мати фіктивний характер задля уникнення необхідності декларувати елітне майно, оформлене на тепер уже колишню дружину.

Так, суддя регулярно відвідує Відень, де мешкає його колишня дружина разом із їхніми дітьми.

Крім того, журналісти виявили дані про щонайменше чотири спільні закордонні поїздки пари на відпочинок уже після розлучення протягом 2015–2016 років.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв