Скандал з Wizzair: журналіст показав, як «чеська» стюардеса «чеше українською»

1210
Скандал із Wizzair набуває нових обертів

Скандал із відмовою української стюардеси спілкуватись української мовою на борту літака Wizzair на прохання журналіста Романа Скрипіна набуває нових обертів.

Скрипін, на прохання якого стюардеса на ім’я Галина й відмовилась говорити українською, опублікував у своєму Facebook промовисте відео.

На ньому чути, як бортпровідниця, яку у Wizzair назвали громадянкою Чехії, чудово розмовляє українською після приземлення літака в аеропорту у Києві.

«А тепер блохбастір «чеська стюардеса». Чеше українською. Не напружуючись. І капітан угорського літака теж. Поліцейський закриває камеру руками», – підписав відео журналіст.

А тепер блохбастір "чеська стюардеса". Чеше українською. Не напружуючись. І капітан угорського літака теж. Поліцейський закриває камеру руками. Та, і ви усі "журналісти", гляньте, який я в сраку п'яний. І влаштував п'яний дебош. Проломив голову, відірвав язик й взагалі. wizzair.com де у нас тут чеська провідниця? Допомоіжть ідентифікувати.А, ну і тут мармиза Сергія Стецюренка присутня наприкінці. Знайомтеся. Бережіться, це чмо пройшло переатестацію, а звернення до Вас, Arsen Avakov стосовно службового розслідування, я вже підписав. І до генпрокурора теж. Дякую що ви є, і як і цей кадр утримуєтеся на мої податки. А тепер хотілося б права. І справедливості. Своєї провини я не знімаю. Так, я нецензурною лайкою пояснив стюардесі хто вона така. Але не більше. Стільці по салону не літали. І де моя хамська поведінка, за яку скрутили руку до другого ступеню тяжкості тілесних ушкоджень?

Опубліковано Романом Скрипіним 12 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв