В Росії пояснили, навіщо Путіну Крим на рублях

380
Ціна питання Криму в буквальному сенсі намальована на рублях - Шендеровіч

Відомий російський письменник і журналіст Віктор Шендеровіч пояснив, навіщо у Кремлі вирішили зобразити окупований Крим на російських рублях.

12 жовтня у Росії презентували нову купюру номіналом у 200 рублів, на якій зобразили символи анексованого Криму та Севастополя.

На думку Шендеровіча, поява символів окупованого українського півострова на російських купюрах є нагадуванням про плату за злочин.

Про це він розповів в ефірі радіо Ехо Москви.

«Те, що на новій банкноті зображений Крим – я прямо ахнув, коли про це дізнався – мені в цьому відчувається якась зловісна просто посмішка того, хто це придумав. Хоча це може бути і сумлінний ідіотизм, але мені вбачається таки самовдоволена усмішка», – підкреслює журналіст.

За його словами, зовсім не випадково, що окупований Крим зображений на новій купюрі, оскільки тепер за ці гроші можна купити те, що раніше коштувало вдвічі менше. Щоправда, Шендерович, скоріш за все обмовився, оскільки символи Криму зобразили на купюрі у 200 рублів, а на 2000 зображений Владивосток.

«Крим на купюрі в 2 тисячі, за яку можна купити те, що раніше можна було купити за одну тисячу – свідоцтво девальвації, знецінення національної валюти. На ній зображений – Крим. Це «хустка Фріди», це нагадування про твій злочин, за який ти ось платиш – ось зараз. Раніше була тисяча, а зараз вже дві», – зазначає Шендеровіч.

Ціна питання Криму, на його переконання, в буквальному сенсі намальована на рублях.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв