Експерти з ЄС поділяться досвідом з новим Верховним Судом України

233
Головне завдання проекту Twinning ‒ посилити інституційну спроможність Верховного Суду

Німецькі та латвійські партнери передаватимуть досвід представникам нового Верховному Суду України у межах нового проекту з посилення інституційної спроможності та забезпечення доступу до правосуддя в Україні.

Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні.

«Це дуже важливий момент для судової системи України, оскільки новий Верховний Суд встановить стандарти для судів нижчої інстанції. Дійсно, це найкращий момент для того, щоб європейські експерти приїхали до України та поділилися своїм досвідом з новоствореним ВСУ», ‒ підкреслив заступник голови представництва Європейського Союзу в Україні Томас Фреллесен на церемонії відкриття проекту Twinning.

«Тому ми заохочуємо українську владу використати проект Twinning як важливий інструмент, який допоможе новому Верховному суду добре працювати та стати авторитетним судовим органом», ‒ додав він.

Головне завдання проекту Twinning ‒ посилити інституційну спроможність Верховного Суду шляхом формування єдиної судової практики при здійсненні правосуддя, правильного застосування чинного законодавства, а також забезпечення доступу до правосуддя та принципів верховенства права в Україні.

Проект впроваджуватимуть протягом 24 місяців Німецький фонд міжнародного правового співробітництва та Міністерство юстиції Латвійської Республіки.

Основний бенефіціар проекту ‒ Верховний Суд України.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв