Яценюк намагається маніпулювати Порошенком

206
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк поставив ультиматум щодо власної відставки Президенту Петру Порошенку.

В інтерв’ю Financial Times Яценюк заявив, що вимагає у Порошенка або підтримати його й чинний склад уряду, або нарешті відправити його у відставку. Прем’єр також підкреслив, що обурений його зрадою «Блоком Петра Порошенка», який нібито постійно блокує законопроекти, запропоновані Кабміном.
«Якщо Президент не хоче зі мною працювати, і якщо його фракція категорично проти цього уряду і його Прем’єра, переконливо прошу при всій повазі взяти на себе відповідальність формування уряду, представити програму нового уряду українському народові і сформувати нову коаліцію», − зазначив Яценюк.
Імовірно, ця заява пов’язана з інформацією про те, що Адміністрація Президента вже розглядає кандидатури на посаду очільника уряду після відставки чинного його глави. Зокрема, замінити Яценюка можуть міністр фінансів Наталія Яресько та спікер Верховної Ради Володимир Гройсман. 
Спочатку АП зосередила увагу на Яресько, проте після того, як вона оголосила цілу низку умов для походження на нову посаду, розпочали обговорювати й кандидатуру Гройсмана.

Коментарi

Коментарiв