Савченко поділилася рецептом перемоги над Росією

298
Савченко переконана - у майбутньому між українцями та росіянами мають бути щонайменше добросусідські взаємини

Народна депутатка України Надія Савченко переконана, що Заходу та Сходу слід сісти за стіл переговорів, як це свого часу зробили радянські солдати та воїни УПА. Крім того, вона висловила думку, що у майбутньому між українцями та росіянами мають бути щонайменше добросусідські взаємини.

Про це вона заявила під час свого виступу у Кіцмані на Буковині.

«Свого часу Україну історично дуже часто ділила саме російська пропаганда, дуже вдало цим користувалася і радянська пропаганда – коли розповідали, що є Західна та Східна Україна: є «бандерівці» та є совєцькі солдати. Хоча як ті, так і ті захищали свою землю, свій будинок, свою церкву, тобто свою родину та своїх дітей», – наголосила Савченко.

Вона запевняє: «русскому міру» та російській пропаганді вигідно ділити Україну, оскільки тоді Україна буде постійно під тиском і під впливом Росії.

«Тільки, коли Україна зрештою забуде, що є дві України, як нам говорять, а Україна насправді є одна, тоді Росія програє. На це треба і робити ставку. Людям варто пояснювати, що не можна повторювати історичних помилок. Армія радянська та армія УПА через 70 років сіли за стіл переговорів. Чи важко їм було це, важко. Я сподіваюся, що сучасна Україна пройде цей шлях скоріше та зрештою з тими самими росіянами колись у нас будуть ніякі не братські, а просто нормальні сусідські взаємини», – підсумувала політик.

Опубліковано Ольгою Кулько 13 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв