Комітет ВРУ схвалив постанову про відставку Шокіна

149
Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції схвалив подання Президента Петра Порошенка про відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна.

10 березня голова парламентського комітету Єгор Соболєв оголосив голосування за проект постанови щодо відставки Генпрокурора, який раніше надав спікер ВРУ Володимир Гройсман. Дзеркало тижня підкреслює, що члени Антикорупційного комітету одноголосно схвалили документ. 
Нагадаємо, 16 лютого цього року Президент закликав Шокіна добровільно піти у відставку. Пізніше стало відомо, що Генпрокурор пішов у відпустку, тому його звільнення певний час було неможливим згідно з чинним законодавством.
Гройсман пообіцяв, що парламент розгляне питання щодо відставки очільник ГПУ вже в перший день наступного пленарного тижня, тобто 15 березня.
Додамо, що надання Україні кредитних гарантій загальною сумою близько 1 мільярдів доларів від США залежить від відставки Генерального прокурора Віктора Шокіна. Схвально відгукнулося щодо його звільнення й керівництво Європейського Союзу.

Коментарi

Коментарiв