Рада не підтримує Яресько на посаді Прем’єра, − нардеп

128
Під час щорічної інвестиційної конференції Dragon Capital народний депутат України Сергій Лещенко спрогнозував, що парламент не підтримуватиме Наталію Яресько на посаді глави КМУ.

Нагадаємо, Адміністрація Президента України розглядає кандидатуру чинного міністра фінансів Наталії Яресько на посаду Прем’єр-міністра у зв’язку з можливою відставкою Арсенія Яценюка.
«Якщо ми призначимо Яресько на посаду глави уряду, це задовольнить частину суспільства, плюс інвесторів, але не задовольнить парламент, тому що вона не матиме стабільної політичної підтримки. Це технічний Прем’єр, швидше за все лише тимчасовий», − заявив в ефірі 112 Лещенко.
Він також зазначив, що посаду Прем’єра може отримати чинний глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, проте такий розвиток подій можливий лише після дострокових парламентських виборів.
«Нині Саакашвілі пройти через парламент не зможе, тому що «Народний фронт» не проголосує за нього. Тому, в моєму розумінні, він може стати Прем’єр-міністром тільки після дострокових виборів. Це реальність, у якій ми нині живемо. Це відбулося, у зв’язку з жорсткими протистояннями всередині «НФ», коли Аваков спровокував історію зі склянкою. Я взагалі думаю, що це було спеціально зроблено, щоб налаштувати проти Саакашвілі цю політичну силу», − підкреслив нардеп.
Додамо, Лещенко має на увазі сутичку між міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим і Саакашвілі, коли глава МВС кинув склянку в очільника Одеської ОДА.

Коментарi

Коментарiв