ГПУ запропонувала спосіб допиту Януковича

211
Генеральна прокуратура України запропонувала допитати колишнього Президента Віктора Януковича в режимі відеоконференції.

Генеральна прокуратура стороні захисту Януковича відправила лист з іпропозицією з’явитися до будь-якого посольства України за кордоном за місцем його перебування для можливості допиту в режимі відеоконференції або ж надати пояснення з приводу підозри через свого захисника у порядку, передбаченому чинним законодавством, − зазначено в офіційній відповіді ГПУ на запит Радіо Свобода.
Представник Генпрокуратури повідомив, що захисники екс-президента не відреагували на лист відомства. Крім того, ГПУ володіє інформацією про перебування Януковича в Ростові-на-Дону, в Російській Федерації. Відповідно, прокурори надіслали офіційне звернення до російської влади з проханням підтвердити цей факт і затримати політика-втікача для подальшої його видачі українській стороні.
РФ відмовила у клопотанні, пояснивши це нібито політичними мотивами звернення Генпрокуратури України. 
Нагадаємо, ГПУ оголосила про підозру Януковича щодо кількох кримінальних проваджень. Зокрема йдеться про незаконне заволодіння майном в особливо великих розмірах, зловживання службовим становищем під час підписання і запровадження в дію законів від 16 січня 2014 року.

Коментарi

Коментарiв