Обама відхрестився від відповідальності за Україну

259
Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама заявив, що вразливість українських територій у зв’язку з агресією РФ не залежить від допомоги США.

В інтерв’ю The Atlantic Президент США наголосив, що проблеми в України не є пріоритетними для Штатів, у зв’язку з чим Російська Федерація ще тривалий час зможе контролювати частину українських територій.
На думку Обами, на такі країни як Росія й Китай неможливо вплинути за допомогою воєнних дій чи політичних заяв. Він наголосив, що це неодноразово було підтверджено протягом останніх 50 років.
«Якщо у Штатах є хтось, хто би твердив, що ми могли би розглядати можливість піти на війну з Росією у зв’язку з анексією Криму і окупації Донбасу в Україні, закликаю їх прямо оголосити про це», − підкреслив лідер США.
Нагадаємо, 2014 року, коли Російська Федерація анексувала Кримський півострів, Штати категорично відмовилися від будь-яких воєнних методів врегулювання ситуації. Пізніше США й Європейський Союз оголосили політичні й економічні санкції проти РФ.

Коментарi

Коментарiв