«БПП» заявив про готовність підтримати будь-якого кандидата на заміну Яценюку

198
Лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко заявив, що партія готова підтримати будь-яку кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України в разі відставки Арсенія Яценюка.

«Саме Прем’єр-міністр повинен зробити відповідальний крок і дати можливість країні отримати нового Прем’єра, новий уряд, який почне працювати по-новому», − заявив Луценко після наради парламентських фракцій із депутатськими групами.
За його словами, «БПП» підтримає будь-яку кандидатуру на посаду очільника уряду, якщо вона буде здатна побороти вплив олігархів на політику в Україні й відновити співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями − передає Дзеркало тижня. 
Крім того, на думку Луценка, новий глава Кабінету Міністрів отримає підтримку всіх фракцій Верховної Ради, враховуючи «Народний фронт», очільником якого є чинний Прем’єр Арсеній Яценюк.
Нагадаємо, глава КМУ намагається маніпулювати Президентом Петром Порошенком, вимагаючи або негайно відправити його самого у відставку, або ж підтримати чинний склад уряду.

Коментарi

Коментарiв