Я ніколи не оголошу позачергових виборів до ВРУ, − Порошенко

254
Президент України Петро Порошенко заявив, що ніколи не оголосить позачергових виборів до парламенту, тому їх не відбудеться взагалі, оскільки це в його компетенції. 

«У парламенті повинна бути коаліція, в якій повинна бути більшість. Три фракції  покинули її. Згідно з Конституцією України, або повинна бути сформована нова коаліція з, найімовірніше, новим Прем’єр-міністром, або необхідні дострокові парламентські вибори. Моя позиція як Президента, а тільки Президент може оголосити дострокові парламентські вибори, − ніколи!», − наголосив в інтерв’ю турецькому телеканалу TRT World Порошенко.
За словами глави держави, політичні сили Верховної Ради зобов’язані знайти шляхи подолання політичної кризи, що нині панує в Україні. Порошенко наголосив, що парламент може відновити стару коаліцію, і в такому разі він буде готовий співпрацювати з чинним Прем’єром, або ж створити нову коаліцію й запропонувати своїх кандидатів на посаду очільника уряду.
Президент також підкреслив, що вважає Яценюка реформатором, який відмінно виконує свої посадові обов’язки, тож найближчим часом він чекає від глави КМУ продовження роботи щодо боротьби з корупцією й запровадження реформ.

Коментарi

Коментарiв