У справі про загибель екс-нардепа Бережної спливли нові деталі

1135
Мати Ірини Бережної стверджує, що розслідування загибелі її доньки навмисно затягують

Олена Бережна, мати загиблої в результаті автокатастрофи колишньої народної депутатки від Партії регіонів Ірини Бережної, не вірить у випадкову загибель дочки

«Я не можу стверджувати це з повною впевненістю, і поки не буду. Але мене дуже здивувало і обурило те, що на сьогоднішній день не всі матеріали по цій аварії зібрані транспортною поліцією міста Задар, і до сих пір вона не передала справу в республіканську прокуратуру Хорватії, яка повинна займатися розслідуванням», – заявила вона, передає Стена.

Увесь цей час Олена Бережна спілкувалася з представниками посольства по телефону і зустрічалася з хорватської транспортної поліцією, з лікарями та іншими експертами, які виїжджали на місце аварії.

«І відразу заявила, що хочу отримати всі копії висновків, відеозйомки, всі фотографії з місця ДТП, тому що для мене це дуже важливо. Поки я там перебувала – з 5 по 8 серпня, мені сказали, що матеріали вже передані в республіканську прокуратуру і почалося розслідування. Але виявилося, що це не відповідає дійсності», – стверджує мати загиблої екс-«регіоналки».

Остання відповідь, яку вона отримала з посольства, нібито довела, що матеріали не передані прокуратурі, тому що ще не закінчені експертизи.

«Однак у мене виникає питання: якщо ви говорите, що причиною катастрофи міг стати трапився у водія інсульт, то це не вимагає якихось складних і тривалих експертиз», – зазначила старша Бережна.

«У зв’язку з цим я написала скаргу в МЗС, посольство і прокуратуру Республіки Хорватія, так як пройшло більше двох місяців, а віз і нині там. Значить, хтось навмисно затягує і експертизу, і розслідування. Можливо, мені доведеться наймати приватного детектива, щоб достовірно переконатися в причинах аварії. Але зробити висновки і виступити в пресі, якщо в цьому буде необхідність, я зможу тільки після того, як знову поїду в Хорватію і отримаю на руки абсолютно всі матеріали», – підсумувала пані Олена.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв