Везіння Порошенка скінчилося – аналітик про можливість нового Майдану

2644
Військовий експерт, аналітик Олексій Арестович

У Президента України Петра Порошенка поступово починає закінчуватися везіння, а українські опозиціонери безперервно пробують знищити владу через недосконалість політичної системи. Про це розповів військовий експерт і блоґер Олексій Арестович, оцінюючи імовірність нового Майдану.

За словами аналітика, українська політична система побудована так, ніби Президент безперервно пробує узурпувати владу і переписати під себе закони.

«Оскільки система недосконала, будь-який президент, кого б слідом за тим не поставили, починає узурпувати владу. І з чого починає будь-який український президент? З переписування Конституції під себе. В результаті опозиція, яка ще вчора була при владі, а зараз ніщо не отримує з пирога, знаючи безпорадності системи, тому що вона сама її очолювала, починає нападати з усіх боків, щоб справедливо перепризначити політичні сили», – підкреслив Арестович в інтерв’ю Апострофу.

На його переконання, це могла б призупинити збалансована політична система, де опозиція б отримала машини для контролювання над владою.

«Ухвалили б комплекс нормальних законів, збудували б нормальну демократію, де гілки влади здійснюють контроль один одного, а опозиція отримує свій шматок пирога, зробили б високу політичну культуру – і цього б не було. А так ми зобов’язані з вами щоосені обговорювати наступний, 145-й, Майдан, який стане стояти, доки ніяк не розтрощить узурпацію і інше», – додав фахівець.

«Коли вибухнули склади (в Калинівці – ред.), у мене було нічне одкровення, що у Порошенка закінчилося везіння. Такий дуже важливий суспільно-політичний ресурс – везіння – скінчилося», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв