ВРУ зосередиться на питаннях безвізового режиму, − Гройсман

174
Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман пообіцяв, що після старту наступного пленарного тижня нардепи в пергу чергу розглядатимуть питання щодо безвізового режиму.

В інтерв’ю телеканалу «Рада» Гройсман підкреслив, що парламентарі повинні розглянути єдину невиконану вимогу Європейського Союзу для запровадження безвізового режиму – поправки до закону «Про електронне декларування».
11 березня цього року спікер парламенту вже підписав і віддав на розгляд Президента Петра Порошенка документ, згідно з яким буде скасовано скандальну поправку щодо електронного декларування.
Нагадаємо, згідно з одним із пунктів закону «Про державний бюджет України на 2016 рік», електронне декларування доходів чиновників відтермінували до наступного року, що суперечить вимогам Євросоюзу та ставить під загрозу візову лібералізації для української сторони з державами ЄС.
16 лютого цього року нардепи затвердили зміни до закону «Про запобігання корупції», згідно з якими передбачено запровадження електронного декларування доходів державних службовців, проте також відтерміновано запровадження кримінальної відповідальності за подання неправдивих відомостей у деклараціях. 

Коментарi

Коментарiв