Українські олігархи можуть замінити ватажків «ДНР» і «ЛНР»

204
ЗМІ поширюють інформацію про те, що незабаром ватажків так званих ДНР і ЛНР Ігоря Плотницького й Олександра Захарченка фактично можуть замінити українські олігархи Ринат Ахметов і Юрій Бойко.

Згідно з інформацією Дзеркала тижня, Президент Російської Федерації Владімір Путін погодився замінити ватажків псевдореспублік, у той час як Президент України Петро Порошенко має намір створити на базі так званих ДНР і ЛНР адміністрації, що очолять особи, які влаштовують і українську, й російську владу.
«Путін підтвердив готовність замінити Захарченка та Плотницького менш одіозними персонажами. Порошенко, як нам стало відомо, зацікавився «планом Медведчука», що передбачає створення в ОРДЛО адміністрацій, які очолили би фігури, що влаштовують і Україну, й Росію. Сам же Віктор Володимирович, зважаючи на все, підказав Петру Олексійовичу кандидатів − Рината Ахметова і Юрія Бойка», − повідомив журналіст Сергій Рахманін.
За його словами, Порошенко схвально відгукнувся щодо запропонованих кандидатур. Глава держави вже обговорив таку можливість із Ахметовим і Бойком, а ті, нібито, вже погодилися. Відповідно до неофіційної інформації, Путін ознайомлений із пропозицією щодо заміни Плотницького й Захарченка на українських бізнесменів, проте поки Президент РФ не прокоментував це.
«Наприклад, до Ахметова великої довіри Путін не відчуває. Її підточила як позиція бізнесмена «ні нашим, ні вашим», так і позитивні відгуки Вікторії Нуланд про українського олігарха під час літнього візиту держсекретаря Керрі в Сочі. До Бойка у Кремлі довіра є. Але чи знімати Бойка на лідерському безриб’ї з «Опозиційного блоку»? Чи ризикувати долею керівника поки що єдиної проросійської сили в українському парламенті?», − додав Рахманін.

Коментарi

Коментарiв