Міністра юстиції спіймали на відвертій брехні

410
Петренко попався на відвертій брехні

Міністр юстиції Павло Петренко тричі стверджував, що не знайомий з юристом Андрієм Довбенком, якому приписують значний вплив на Мін’юст. Однак програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» з’ясувала, що Петренко особисто представляв Довбенка 2015 року майбутнім керівником Департаменту виконавчої служби.

На цій зустрічі, що відбувалася у приміщенні Мін’юсту, були присутні й інші кандидати на керівні посади в Міністерстві.

Факт офіційної зустрічі за участю Петренка і Довбенка журналістам підтвердили двоє інших її учасників: Хатія Шелія, експерт із питань виконавчого провадження (Грузія) та Агія Загребельська, екс-заступниця очільника Державної виконавчої служби.

У подальшому Довбенка все ж не призначили у Мін’юст. Згідно з однією з версій, через репутаційні ризики, оскільки раніше юрист працював у так званому департаменті «Сєдова-Довбенка» групи СЄПЕК одіозного олігарха Сергія Курченка.

Тим не менше, з 2015 року Довбенко все ж отримав вплив на Міністерство справедливості. Йому приписують кадрові призначення на ключові посади та вирішення питань в інтересах своїх клієнтів.

За словами журналістів, протягом 2015-2017 років у центральному апараті Міністерства юстиції та в підконтрольних йому держпідприємствах керівні посади отримали щонайменше п’ять товаришів Андрія Довбенка.

Достеменно відомо, що Андрій Довбенко у попередні роки також надавав юридичні послуги інвесторам столичного ТРЦ Skymall, у якому раніше працював Олександр Грановський, нині – народний депутат від «Блоку Петра Порошенка».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв