Нардепа Барну побили і обплювали під стінами ВРУ

290
Барні дісталося від мітингувальників

17 жовтня на народного депутата України від «БПП» Олега Барну побили невідомі особи. Трапилося це, коли політик покидав приміщення Верховної Ради. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив сам нардеп. Відповідні фото також публікують інтернет-користувачі.

Під правим оком Барни помітний великий синець.

Українська правда повідомляє, що коли нардеп намагався залишити вечірнє засідання парламенту, мітингувальники накинулися на нього із вигуками: «Іди працюй», «На роботу».

Парламентар намагався вирватися з оточення і прямував у сторону готелю «Київ». У ситуацію втрутився лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі, який у той час покидав площу навколо парламенту. Він закликав мітингувальників не чіпати нардепа, однак вони влаштували Барні «коридор ганьби». Нардепа штовхали і плювали на нього.

На місце прибула поліція і нардепа відвели до готелю.

«В АТО з сепаратистами було простіше. Принаймні бачили, хто ворог. Підступність, підлість, замовлення. Коли з натовпу 12 осіб або більше зі спини накидаються на одного – це не по-українськи. Я не впевнений, що ці знали про мене або про мою позицію», – зазначив Барна.

За його словами, він підтримує вимоги мітингувальників за винятком ініціативи про перехід на пропорційну систему виборів.

Выполнить требования митингующих тупо нет полномочий, а за 4 года 3 раза поднять себе зарплату полномочия есть! Олег Барна °

Опубліковано Леонидом Краснопольским 17 жовтня 2017 р.

Мітингарі спіймали Барну.

Опубліковано Станіславом Красновим 17 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв