ООН анонсувала розгляд питання щодо запуску балістичних ракет

182
Посол США в Організації Об’єднаних Націй Саманта Пауер заявила, що під час консультацій Ради безпеки 14 березня американська сторона має намір обговорити питання запуску Іраном балістичних ракет.

«Ці запуски підкреслюють необхідність працювати з партнерами зі всього світу, щоб уповільнити і зменшити ракетну програму Ірану», − підкреслила Пауер.
Вона також наголосила, що Штати закликають до співпраці усі держави, аби нарешті зупинити іранську ракетну програму й ліквідувати будь-яку загрозу. 
Радіо Свобода нагадує, що 8 березня цього року Корпус вартових Ісламської революції, який також називають «Революційна гвардія», оголосив про випробування кількох балістичних ракет. На заяву миттєво відреагували Штати й більшість країн Європи, які назвали це грубим порушення резолюції Ради безпеки ООН.
Пізніше командувач аерокосмічних сил Корпусу вартових Ісламської революції Амір Алі Хаджизаде заявив, що Іран «ніколи не погоджувався з резолюціями РБ ООН щодо його ракетної програми», тому його не лякає оголошення будь-яких санкцій.
Крім того, згідно з неофіційною інформацією, на ракетах, які використовували під час випробувань, був напис «Ізраїль має бути знищений».

Коментарi

Коментарiв