Олександр Аронець: Реакція Порошенка щодо майданчика Януковича свідчить, що рильце в пушку

607
Блогер Олександр Аронець

Те з яким поспіхом і з якими елементарними помилками цілий Президент прокоментував взяття під варту націоналістами зі «Свободи», «Нацкорпусу» і «Правого сектора» так званого вертолітного майданчика Януковича свідчить про те, що рильце то в пушку.

Були заяви Генпрокуратури, була ціла заява Порошенка про «отаманщину», але досі ніхто з них не продемонстрував документу який би свідчив про:

  1. Де-юре передачу до держвласності комплексу споруди «вертолітного майданчика Януковича».
  2. Сплату орендарями орендної плати до держказначейства, а не структурам Саші Стоматолога (сина Януковича).

Я вже мовчу про епік фейл Порошенка, який сказав, що «за рішенням Генпрокуратури комплекс уже у держвласності», адже прокуратура не має повноважень передавати ті чи інші об’єкти до держвласності, адже це може зробити лише або ВРУ, або суд.

Не пояснив також глава держави те, чому, якщо об’єкт в управлінні державою, його охороняє приватна компанія, а не управління державної охорони.

А тепер наводжу доказ, що Порошенко і Генпрокуратура банально збрехали, документи знайдені в приміщенні комплексу націоналістами, які свідчать про те, що орендарі далі продовжують платити компанії «Амадеус Ко». «Амадеус ко» власне ще в 2010-11 роках здійснювала незаконну забудову на дніпровських схилах цього «вертолітного майданчика». Цю компанію пов’язували з сином Януковича Олександром. Власне вона і зараз отримує кошти від орендарів. І все це прикриває влада, як бачимо. І якщо б націоналісти не звернули увагу суспільства, можливо у «2020», чи «2030» році і повернули б державі цей комплекс…

P.S. Компанія «Амадеус ко» у квітні 2017 року виграла тендер на 1 млн грн на здачу в оренду приміщення «НАЦІОНАЛЬНІЙ СУСПІЛЬНІЙ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ УКРАЇНИ», тобто державні кошти напряму йдуть структурі Януковича. Рильце всіх в пушку…

https://clarity-project.info/tenderer/37270900

Джерело: Олександр Аронець

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв