Негативна відповідь РФ на вимогу звільнити Савченко не влаштовує США, − Новіков

283
Один із адвокатів народного депутата України Надії Савченко, яку незаконно тримають у Російській Федерації, Ілля Новіков підкреслив, що питання звільнення українки стало одним із пріоритетних для США.

«Прорив відбувся на початку цього тижня. Держсекретар США Джон Керрі і віце-президент Джо Байден одночасно виступили з дуже різкими заявами. Штати не визнають процес над Надією Савченко внутрішньою справою Росії, вважають, що після захоплення бойовиками «ЛНР» її вивезли до РФ силою, і вимагають її негайного звільнення без будь-яких умов», − написав у своєму Facebook Новіков.
Адвокат наголосив, що у Конгресі є ті, хто досить агресивно сприймають політику Президента Російської Федерації Владіміра Путіна щодо питання Савченко. Він також зазначив, що після судових дебатів, повертаючись до США, обговорював з іншими захисниками можливість обговорення ситуації під час президентської кампанії. Зокрема, Ґіларі Клінтон бореться за права жінки, тому вона могла би підтримати українку. Крім того, нардеп є ветераном Іраку, а ця тема є надзвичайно важливою для Штатів.
Як результат, четверо з п’яти кандидатів на посаду Президента Сполучених Штатів Америки, крім Дональда Трампа, підтримали позицію сторони захисту Савченко й закликали російську владу негайно її звільнити з-під варти.

Коментарi

Коментарiв