Кремль вирішив підняти емоційний градус – політолог пояснив заяву Лаврова

374
Заява Лаврова - спроба підняти емоційний градус?

Заява міністра закордонних справ Росії Сєргєя Лаврова про те, що Україна напала на Донбас, – пропагандистська риторика і викид емоцій. Кремль таким чином просто виправдовує свою агресію і втручання в справи нашої країни. Таку думку вислови очільник правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Це спосіб піти від відповідальності. І замість серйозних переговорів знову починати пропагандистську перепалку. Не було б російського втручання, не було б конфлікту на Донбасі. А все почалося з захоплення Криму, і люди, які допомагали російським військовим здійснювати державний переворот, потім брали участь у заколоті на Донбасі», – підкреслив експерт у коментарі 24.

Він запевняє: заява Лаврова ніяк не змінить погляди Анґели Меркель і Еммануеля Макрона, яких Лавров звинуватив у зриві Мінських домовленостей. Ці політики прекрасно знають, що відбувається на Донбасі, тому або взагалі не будуть реагувати на ці заяви, або спокійно нагадають Лаврову про те, що йдуть переговори, і треба робити не гучні пропагандистські заяви, а брати активну участь у перемовинах.

Водночас, додає Фесенко, цей викид емоцій російського міністра може бути пов’язаний з тим, що західні країни ніяк не реагують на російський проект резолюції щодо миротворців. І це ламає гру Кремля.

«Ситуація не змінюється, російські ініціативи по місії ООН зависли в повітрі і зламати ситуацію дипломатичним шляхом Москві не вдається. Тому Лавров заявами про те, що Україна напала на Донбас, вирішив підняти градус дискусії», – висловив думку політолог.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв