Порошенко може оголосити референдум для обговорення автономії Донбасу

268
Посилаючись на офіційні джерела у владі журналіст Сергій Рахманін зазначив, що Президент України Петро Порошенко може оголосити проведення референдуму для обговорення автономії частини окупованого Донбасу.

У статті для Дзеркала тижня Рахманін повідомив, що нині глава держави розглядає можливість проведення референдуму, під час якого українці голосуватимуть за чи проти автономії тимчасово окупованих територій Донбасу. На думку Президента, це може бути альтернативою проведення виборів на сході України, які викликають лише суперечки учасників Тристоронньої контактної групи.
«Нещодавно Порошенко повернувся до ідеї, від якої сам же відмовився минулого року. Ідеться про можливість проведення референдуму, на якому громадянам України належить висловити свою думку щодо ідеї автономії окупованих бойовиками територій Донбасу», − повідомив журналіст.
На його думку, Президент знову почав розглядати це питання, оскільки в разі позитивного результату голосування він зможе зняти з себе відповідальність за рішення парламенту, які є небезпечними для його авторитету й рейтингу. Якщо ж українці негативно оцінять ідею щодо автономії Донбасу, Порошенко зможе «виправдати зрив Мінських домовленостей волею народу-суверена».

Коментарi

Коментарiв