Україна виправдовує свою бездіяльність щодо реформ війною, − Міноборони Литви

273
Директор департаменту Міністерства оборони Литви Робертас Сапронас заявив, що війна на Донбасі не може бути виправданням української влади щодо бездіяльності у запровадженні реформ.

Під час IV форуму для молоді, організованого Фондом «Відкрий Україну» разом із Центром інформації й документації НАТО в Україні й Фондом Фрідріха Еберта Робертас зазначив, що українська влада маніпулює іноземними партнерами, виправдовуючи свою бездіяльність за допомогою війни на Донбасі.
«Я думаю, що війну на сході використовують як виправдання для непроведення реформ: нині у нас війна, коли вона завершиться − ми розпочнемо працювати. Це не найкраща відповідь для виправдань. Існують речі, які можуть бути зроблені навіть під час війни, особливо, коли країна перебуває у стані такого конфлікту», − наголосив литовський високопосадовець.
Схожу заяву нещодавно зробив Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, який закликав українську владу нарешті розпочати роботу над реформами замість того, щоб акцентувати увагу на відставці чинного Прем’єр-міністра й пошуку кандидатур на цю посаду.

Коментарi

Коментарiв