Трамп зазнав ганебної поразки під час праймеріз у двох штатах

206
Під час первинних виборів один із кандидатів на посаду Президента США Дональд Трамп зазнав масштабної поразки у двох штатах.

12 березня цього року у Сполучених Штатах Америки відбулися первині вибори, під час яких відомий своїми расистськими заявами Трамп у штаті Вайоміг отримав лише третє місце, залишившись позаду техаського сенатора Теда Круза й сенатора з Флориди Марко Рубіо − передає ТСН. 
У колумбійському окрузі, у Вашингтоні, Трамп також здобув третю сходину з мізерно низьким показником у 14%, а перемогу з великою перевагою отримав Марко Рубіо. 
Відповідно до результатів кокусів, тобто з’їздів партійних активістів, Трамп і Рубіо отримали лише по одному голосу виборників, у той час як Круз здобув 9 голосів. У Вашингтоні одіозний Трамп взагалі не отримав жодного голосу. Підкреслимо, що саме від рішення виборників залежатиме, хто з представників Республіканської партії балотуватиметься на посаду Президента США.
Додамо, нещодавно під час публічного виступу Трампа його охорона вигнала мусульманку, яка прийшла туди в футболці з написом «Я з миром». Раніше скандальний кандидат у Президенти закликав владу заборонити в’їзд до Штатів всім мусульманам. 

Коментарi

Коментарiв