Президент не затвердив зміни до закону про декларування

161
Президент України Петро Порошенко використав право оголосити вето на закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2016 року».

Прес-служба Президента повідомила, що Порошенко повернув документ на розгляд до Верховної Ради України з пропозиціями, узгодженими з керівництвом Європейського Союзу.
«Я ухвалив рішення, що заветую закон, який надійшов з парламенту і подаю законопроект від імені Президента, який визначаю як невідкладний і прошу ВРУ розглянути його вже 15 березня», − заявив Порошенко під час обговорення запровадження системи електронного декларування з активістами громадських організацій.
Він також наголосив, що пропозиції Адміністрації Президент щодо змін до документа вже узгодили з Євросоюзом. Зокрема, 12 березня цього року Порошенко отримав відповідний офіційний лист від двох єврокомісарів – комісара з питань європейської політики сусідства й перемовин із розширення Йоганнеса Хана й комісара з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітріса Аврамопулоса. 
За словами глави держави, основною запропонованою зміною є зобов’язання всіх українських держслужбовців подати електронні декларації про доходи вже цього року. 

Коментарi

Коментарiв