Лідер «Правого сектора» закликає провести вибори у Маріуполі у 2017 році

213

Народний депутат України й лідер партії «Правий сектор» Дмитро Ярош звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням провести вибори у Маріуполі не раніше, ніж за 2 роки. Лідер «Правого сектора» закликає провести вибори у Маріуполі у 2017 році
За словами лідера «Правого сектора», для Путіна Маріуполь нині є своєрідним пазлом, якого не вистачає для формування будь-якого варіанту «Новоросії» і створення сухопутного шляху до Криму. Ярош вважає, що вихід із ситуації є. На його думку, варто провести вибори дещо пізніше (найкраще – 2017 року), а до того часу створити військово-цивільну адміністрацію з авторитетних управлінців.
«Розробка програми стабілізації регіону, створення незалежних ЗМІ, формування дієвих осередків політичних партій, робота з керівництвом металургійних комбінатів, залучення інвестицій, програми з поліпшення іміджу України дозволять кардинально розвернути в бік України світогляд місцевого населення і провести в 2017 році вибори, з результатами яких погодиться громадськість міста», – цитує Дмитра Яроша Кореспондент.net.
Окрім цього, лідер «Правого сектера» запропонував провести вибори у Маріуполі разом із Донецьком. На його думку, Маріуполь стане «сполучною ланкою між Україною та Донбасом».

Коментарi

Коментарiв