Україна погодиться на умови РФ щодо виборів на Донбасі, − політолог

181
Політолог Петро Олещук висловив думку, що українська влада ухвалила рішення погодитися на умови Європи й РФ щодо проведення виборів на тимчасово окупованому Донбасі.

11 березня Президент України Петро Порошенко заявив, що до завершення 2016 року державі вдасться мирними способами відновити контроль над тимчасово окупованими територіями Донбасу, у той час як повернення анексованого Криму потребує значно більше часу.
На думку Олещука, іноземні партнери втомилися від українських проблем, тому влада має намір піти на вимушений крок і прийняти невигідні для України умови щодо виборів на сході.
«Очевидно, це враховуватиме визнання окремих структур врядування в окупованих районах Донбасу. Україна погодиться прийняти ці території на умовах достатньо обмеженого суверенітету», − зазначив політолог.
Він також наголосив, що цей процес передбачатиме узаконення виборів у псевдореспубліках і сприйняття терористів як народної міліції. У якості компенсації за прийняття таких невигідних умов керівництво ЄС може запропонувати допомогу щодо відновлення інфраструктури Донеччини й Луганщини. Кремль же погодиться на такий розвиток подій лише в разі збереження контролю над окупованими територіями.

Коментарi

Коментарiв