Яценюк у всіх бідах держави звинуватив олігархів і популістів

214
13 березня цього року під час телепрограми «10 хвилин із Прем’єр-міністром» Арсеній Яценюк заявив, що дострокові вибори в України будуть вигідні російській владі, олігархам і популістам.

«Найбільш зацікавленими у дострокових виборах в Україні є три сили: популісти, олігархи і Кремль. Здоровий глузд підказує, що довірою населення скористаються популісти та радикали. Це закономірно, оскільки у критичних умовах кожна людина інтуїтивно довіряє не жорсткій правді, а найкращій обіцянці. Популісти обіцяють моментально подолати корупцію, тисячі євро зарплат і пенсій вже завтра, кожному роботу і житло та благополуччя вже зараз, курс долара на рівні 5 гривень, а газ безкоштовно завжди. Це неправда, звичайна брехня, розрахована на вашу довіру і голоси», − зазначив Яценюк.
Нагадаємо, глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі нещодавно звинуватив очільника уряду у співпраці з олігархом Ігорем Коломойським і лобіюванні його інтересів у Кабінеті Міністрів.
За словами глави КМУ, олігархічні сили, які нині нібито стримує уряд, прагнуть ослаблення українського парламенту, що дозволить відновити чимало корупційних механізмів.

Коментарi

Коментарiв