Бойовики ОРДЛО планують відновити військовий призов на окупованих територіях

244
Терористи знову думають над запровадженням «призову» і «строкової служби»

Через недоукомплектування бойових частин «1 АК ДНР» і «2 АК ЛНР», командири окупантів планують оголосити «призов» і «строкову службу». а також активізувалися у соцмережах із закликами вступати до їх лав.

Як повідомляє Інформаційний спротив, загалом потребу в доукомплектуванні потребують декілька «окремих батальйонів» так званої республіканської гвардії ДНР. Поки що для цього використовують «вільне вербування», коли представники окупантів зустрічаються зі студентами навчальних закладів, працівниками різноманітних установ з пропозиціями йти «на службу».

Однак окупанти що в Донецьку, що в Луганську вкотре думають над запровадженням «призову» і «строкової служби». Та є чинники, які стримують їх запровадження.

«Головним контраргументом введення «призову» є політичні міркування посібників «ДНР» і «ЛНР», однак на тлі перманентно загострення проблеми неукомплектованість підрозділів (дезертирство, непоправні і санітарні втрати) ряд командирів і начальників в обох «армійських корпусах» вимагають вирішення цього питання», – заявив очільник ІС, нардеп Дмитро Тимчук.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв