У російській пропаганді відбулась важлива зміна – журналіст про заяви Путіна

642
Путін вже не хоче «захищати» російськомовних в Україні – він усього лише намагається «не допустити різанини»

Український журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов висміяв лицемірні заяви президента Росії Владіміра Путіна щодо України, і нагадав про трагічні події, про які «забув» глава Кремля.

Таку думку Бутусов висловив у своєму Facebook.

«Важлива зміна в російській пропаганді. Путін вже не хоче «захищати» російськомовних в Україні – він усього лише намагається «не допустити різанини», – підкреслив журналіст.

Він нагадав, що поки Росія не надіслала на Донбас бойовика Гіркіна та великими бригадами «зелених чоловічків» – жодної різанини в Україні не відбувалося.

За його словами, такі заяви російського президента свідчать про те, що Путін дуже хоче виплутатися з «українського капкана, в який затиснута його політика».

«Якщо раніше пропаганда віщала про «русскій мір», «захист» прав російськомовних, то тепер, коли через три роки весь морок розсіявся, риторика змінилася. Тепер вони всього лише хочуть не допустити «різанини». Гей, так якщо ви не хотіли різанини, так напевно не треба було починати війну», – підсумував експерт.

Важное изменение в российской пропаганде. Путин уже не хочет защищать русскоязычных в Украине – он всего лишь пытается …

Опубліковано Юрієм Бутусовим 19 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв