Керрі поставив ультиматум російській владі

169
Державний секретар США Джон Керрі наголосив, що Кремль має два варіанти розвитку подій щодо ситуації на Донбасі – виконання всіх положень Мінських домовленостей або продовження санкцій.

«Росія постає перед вибором − або й надалі перебувати під режимом економічних санкцій, або повністю виконати зобов’язання. Потрібно виконати усі положення Мінських домовленостей.  Ниніми надсилаємо меседж, що усі ми об’єднані рішучістю продовження підтримки мирного процесу в Україні й захисту її територіальної цілісності», − заявив Керрі після проведення неформальних консультацій із офіційними представниками ЄС, США, Німеччини, Великої Британії та Італії в Парижі 13 березня цього року.
Держсекретар Штатів наголосив, що з європейськими партнерами американські дипломати обговорили підтримку ідеї щодо повернення контролю на кордоні, відновлення територіальної цілісності й суверенітету України. 
Американський високопосадовець також підкреслив, що покладає великі надії на головування Німеччини в Організації з безпеки та співробітництва в Європі. За його словами, це посприяє пошуку дипломатичних методів припинення вогню.
Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Російської Федерації Сєрґєй Лавров закликав Штати знайти компроміс щодо реалізації Мінських домовленостей.

Коментарi

Коментарiв