Яценюк прагне домогтися ухвалення закону про невтручання в роботу уряду

214
13 березня Прем’єр-міністр України закликав Президента Петра Порошенка ухвалити закон, що передбачатиме невтручання в роботу уряду.

«Президент, «БПП», Радикальна партія, «Самопоміч» і «Батьківщина» повинні проявити чесність. Її переконливим доказом вважатиму підписання вами, пане Президент, головою Верховної Ради України й лідерами національних політичних сил цілей і принципів чинного уряду, що мають універсальний характер і передбачають недопущення антиконституційного втручання в діяльність виконавчої влади, незаконного політичного тиску і корупції. Гарантією дотримання цих принципів має стати їх прийняття як Закону», − цитує 112 главу Кабміну.
Нагадаємо, нещодавно Яценюк спробував врятувати свою посаду й закликав Порошенка або відправити його у відставку, або підтримати його діяльність і чинний склад Кабінету Міністрів. 
Нині Адміністрація Президента розглядає кілька кандидатур на посаду очільника КМУ в разі відставки чинного його глави. Зокрема йдеться про міністра фінансів Наталію Яресько та спікера Верховної Ради Володимир Гройсмана.

Коментарi

Коментарiв