РФ створила рейтинг найбільш уразливих до її пропаганди країн

171
Спецслужби деяких європейських країн виявили докази того, що РФ створила рейтинг держав, які є найбільш уразливими до російської пропаганди.

Відповідно до інформації німецького журналу Frankfurter Allgemeine Zeitung, найбільш уразливими до пропаганди Російської Федерації Кремль вважає Австрію, Угорщину й Чеську Республіку. Навпаки ж, найменш уразливими до російської пропаганди назвали Велику Британію, Данію й Естонію. 
Також підкреслено, що нині пріоритетним питанням для РФ є дестабілізація інформаційному простору Німеччини, яка нині перебуває приблизно всередині рейтингу. Аналітики стверджують, що загроза інформації війни Кремля проти ФРН є дуже високою.
Нагадаємо, у лютому поточного року заступник голови зовнішньої розвідки ФРН Ґідо Мюллер і президент Федеральної служби захисту Конституції Ханс-Ґеорґ Маасен оголосили, що влада Російської Федерації намагалася вплинути на події в німецькій політиці за допомогою пропаганди.
Журналіст німецького видання наголосив, що Росія використовує пропаганду для сприяння політичним силам, які налаштовані дещо скептично щодо Європейського Союзу.

Коментарi

Коментарiв