Австрія вимагає блокування італійського маршруту для мігрантів

251
Міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц наголосив на необхідності заблокувати для мігрантів італійський маршрут.

Європейська правда нагадує, що раніше Австрія була змушена посилити контроль на кордонах у зв’язку з закриттям балканського маршруту міграції, після чого Курц заявив про необхідність блокування й італійського маршруту.
«Ми повинні зробити все для того, щоби закрити також і італійський шлях так званого західно-балканського маршруту мігрантів. Нелегальне пересування біженців до країн Центральної Європи має завершитися незалежно від того, за допомогою якого маршруту воно відбувається», − підкреслив глава МЗС Австрії.
24 лютого цього року австрійська влада і представники країн Балкан, домовилися про посилення співпраці для протидії навалі мігрантів. Зазначимо, саме балканський маршрут біженці використовують, аби дістатися з Греції до Німеччини. Ці держави чи не найбільше зазнали збитків унаслідок потоку міграції.
Австрія також оголосила про встановлення квот, згідно з якими протягом доби держава надає притулок лише 80 біженцям. Зокрема, не більше 3200 мігрантів мають право щоденно в’їжджати на австрійські території, аби звідти потрапити до ФРН чи інших країн Європейського Союзу.

Коментарi

Коментарiв