Росія зізналася в намірі вбити Турчинова

202
Представник Ради безпеки РФ, повноважний представник президента Російської Федерації у «Кримському федеральному окрузі» Олєг Бєлавєнцев зізнався, що 2014 року було заплановано завадити виконуючому обов’язки Президента України Олександру Турчинову долетіти до Криму.

В інтерв’ю російському телеканалу НТВ Бєлавєнцев заявив, що коли 2014 року Турчинов запланував особисто відвідати Кримський півострів, Кремль фактично прямо погрожував йому. Нагадаємо, тоді він виконував обов’язки Президента України, нині ж є секретарем РНБО. 
«Він збирався вилетіти до Криму двома бортами: на одному сам Турчинов, на іншому − підготовлена група спецназу. Але втрутилися ми, й нам ніхто не заважав − повідомили йому, що зіб’ємо літак, якщо він перетне кордон», − заявив член Ради безпеки РФ.
Він також звинуватив чинного секретаря Ради національної безпеки й оборони України у намаганні розв’язати 2014 року громадянську війну на Кримському півострові, оскільки Турчинов нібито «направляв на півострів емісарів, які намагалися схилити керівників Криму, в тому числі голову Верховної Ради, до невиконання своїх обов’язків, депутатам розсилали СМС-повідомлення з погрозами». 
Нагадаємо, до оголошення результатів президентських виборів в Україні у травні 2014 року з 23 лютого того ж року Турчинов був виконуючим обов’язки Президента.

Коментарi

Коментарiв