Саакашвілі заявив про побиття і депортацію трьох його соратників

346
Саакашвілі стверджує, що невідомі схопили і екс-начальника його охорони – Георгія Рубашвілі.

За словами колишнього очільника Одеської ОДА і екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, невідомі побили і викрали його друга та колишніх охоронця і водія, яких вислали до Грузії на спецрейсі у супроводі Національної гвардії.

Раніше Саакашвілі заявив, що у Києві невідомі схопили екс-начальника його охорони – Георгія Рубашвілі.

У своєму Facebook він додав, що окрім того вийшов з дому і зник його екс-водій Міхеїл Абзіанідзе. А ще не виходить на зв’язок його друг, полковник грузинської армії, інструктор української Нацгвардії Давід Макішвілі.

Зараз виявилося, що вийшов з дому і зник мій колишній водій Михайло Абзіанідзе. Вдома його чекають дружина-українка і до…

Опубліковано Mikheil Saakashvili 21 жовтня 2017 р.

«У порушення всіх законів, за особистим розпорядженням Порошенка, попередньо побивши, їх вислали до Грузії на спецрейсі, на літаку Національної гвардії України, у супроводі спецназу Нацгвардії та з мішками, надітими на голову», – додав пізніше політик.

https://youtu.be/gFtCcnQXY7EМого друга, військового, героя війни на Донбасі, Давида Макішвілі, а також моїх колишніх охоронця і водія викрали на вулиці та в порушення всіх законів, за особистим розпорядженням Порошенко, попередньо побивши, вислали до Грузії на спецрейсі, на літаку Національної гвардії України, у супроводі спецназу Нацгвардії та з мішками, надітими на голову.МВС і СБУ відмовилися піти на пряме свавілля і проводити операцію, і президент дав незаконне розпорядження голові Нацгвардії, який йому підпорядковується.—Моего друга, военного, героя войны на Донбассе, Давида Макишвили, а также моих бывших охранника и водителя похитили на улице и в нарушение всех законов, по личному распоряжению Порошенко, предварительно избив, выслали в Грузию на спецрейсе, самолетом Национальной гвардии Украины, в сопровождении спецназа Нацгвардии и с мешками, надетыми на голову.МВД и СБУ отказались пойти на прямой беспредел и проводить операцию, и президент дал незаконное распоряжение главе Нацгвардии, который ему подчиняется.

Опубліковано Mikheil Saakashvili 21 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв