Яценюк торгує своєю відставкою, − експерт

249
Політолог Віталій Кулик висловив думку, що Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк не прагне будь-якими засобами зберегти свою посаду, оскільки намагається отримати дивіденди завдяки своїй відставці.

«Яценюк, звісно, торгується і намагається отримати максимальні дивіденди від своєї можливої відставки. Це викликає невдоволення учасників процесу. Велика ймовірність того, що він рішення для себе вже ухвалив, але намагається отримати для себе щось іще – певні бонуси. Щодо цих бонусів іде суперечка. І чи є гарантійні механізми, щоби ці домовленості були реалізовані. Бо він може піти, йому можуть пообіцяти. Але чи дотримають учасники переговорного процесу своїх обіцянок щодо того ж таки Яценюка?», − зазначив в ефірі Радіо Свобода Кулик.
На думку політолога, протягом трьохтижневої перерви у пленарному режимі Верховної Ради високопосадовці жодним чином не наблизилися до вирішення політичної кризи. Навпаки, щодо цього питання лише загострилися торги. Ідеться не лише про відставку очільника уряду, але і про міністрів і їхніх заступників, губернаторів, Генерального прокурора і навіть главу Національного банку України.
За словами Кулика, наступного пленарного тижня у парламенті набереться необхідна кількість голосів для відставки Яценюка. Він зазначив,що країна вже найближчим часом побачить, чи є ця потрібна більшість. Крім того,експерт наголосив,що має сумнів щодо того, чи буде ця більшість коаліційною, адже скоріше − ситуативною. 

Коментарi

Коментарiв